Стус
Усім! Усім! Усім!
Раджу прочитати (хто ще не читав:) "Листи до сина" Василя Стуса.Страшна правда семидесятих. Після заборони надсилати вірші і будь-які переклади Василь Стус мав змогу писати тільки листи...і він писав....
16 червня 2010
спільнота: Сестри Тельнюк інтерв'ю, ...
te.20minut.ua: Сестри Тельнюк співають про сни наяву
19 червня 2010
спільнота: Рагу.лі блоґ-запис
Зачіска і макіяж +30 нових коментарів
24 червня 2010
unknown-toy блоґ-запис
Український поп гурт, що ж це таке?
25 червня 2010
спільнота: Рагу.лі блоґ-запис
ТЭн-Го МЭН-ГО БЭЙ-БЭЭЭ! PLEASE!!!! +103 нові коментарі
26 червня 2010
Тетяна Марчак блоґ-запис
«Шрек назавжди» із 3D ефектом
27 жовтня 2009
весняне в осінню пору:)
21 жовтня 2009
Сумно?денчик
9 жовтня 2009
Вечір пам*яті А.Горської та І.Світличного
9 жовтня 2009
Ольга Башкирова
5 жовтня 2009
із Стуса
Усім! Усім! Усім!
Раджу прочитати (хто ще не читав:) "Листи до сина" Василя Стуса.Страшна правда семидесятих. Після заборони надсилати вірші і будь-які переклади Василь Стус мав змогу писати тільки листи...і він писав....
| Постійна адреса сторінки: | //nnnatalka.sumno.com/post/stus/ |
Згоден! Книжка, яка повертає відчуття людського самоусвідомлення тим, в кого вона трохи припала (та приспана) пилюкою повсякденності!
А ти бачила "Стусове коло"?
ps/ Василь Стус читає власні вірші http://www.madslinger.com/stus/holos/index.html
Ви ще не читали Стуса? Тоді ми йдемо до вас!)))))))
чо ти знушаішсся?
Я не знущаюся, я рекламую)
а як щодо рецензію написати на книгу? :)