із Стуса
І неба стало меншати мені.
Нема безмежжя, довженого щирим
дитячим оком. І нема довіри,
що втрачене явою буде в сні....
Стус В.
9 серпня 2011
warjat блоґ-запис
Третій випуск Бідного радіо
12 серпня 2011
Iriska, спільнота: Рагу.лі блоґ-запис
Хрутсальний мікрофон +46 нових коментарів
19 серпня 2011
Iriska, спільнота: Рагу.лі блоґ-запис
Зьобра +42 нові коментарі
1 вересня 2011
Агент Коте блоґ-запис
перша година осені
5 вересня 2011
Олег Леусенко блоґ-запис
Українські артефакти
27 жовтня 2009
весняне в осінню пору:)
21 жовтня 2009
Сумно?денчик
9 жовтня 2009
Вечір пам*яті А.Горської та І.Світличного
9 жовтня 2009
Ольга Башкирова
7 жовтня 2009
Стус
І неба стало меншати мені.
Нема безмежжя, довженого щирим
дитячим оком. І нема довіри,
що втрачене явою буде в сні....
Стус В.
| Постійна адреса сторінки: | //nnnatalka.sumno.com/post/iz-stusa/ |